Suit & Shoe jest od ponad 20 lat oficjalnym sprzedawcą renomowanego i uznanego na świecie niemieckiego producenta ubrań BAUMLER.
SUIT & SHOE
Oferowane przez nas produkty zyskały w tym czasie trwałą sympatię i zaufanie osób z pierwszych stron gazet, artystów, polityków, dyplomatów, przedstawicieli biznesu i palestry, a także tych wszystkich osób, które cenią sobie najwyższą jakość za rozsądną cenę.

Oferowane przez nas ubrania i akcesoria BAUMLER produkowane są wyłącznie w Europie, z najwyższej klasy włoskich materiałów jak np. Eermenegildo Zegna, Loro Piana, Lanificio Cerruti, Marzotto, Tollegno, Reda, i wielu innych.

Pełna kolekcja BAUMLER obejmuje garnitury, smokingi, marynarki, spodnie, płaszcze, kurtki i koszule, a także takie dodatki jak poszewki, krawaty, paski i szale. Uzupełnieniem kolekcji całorocznej są kolekcje typowo sezonowe, czyli wiosenno-letnia i jesienno-zimowa, które mają swoją odrębną kolorystykę, kroje, a także szyte są z materiałów właściwych dla danej pory roku.
Firma BAUMLER oferuje ubrania w czterech rozmiarówkach, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać właściwy rozmiar garnituru praktycznie dla każdego typu sylwetki. Wielu klientów dowiaduje się podczas wizyty w naszym sklepie, jaki naprawdę mają rozmiar i że kupno wysokiej klasy garnituru nie musi dla nich oznaczać dużo droższego szycia na miarę, co też związane jest z czasochłonnymi i kłopotliwymi przymiarkami oraz tygodniami oczekiwań na ubranie.

Uzupełnieniem oferty ubrań jest bogata kolekcja klasycznych ręcznie szytych butów oraz akcesoriów do butów z niemieckiej manufaktury PRIME SHOES oraz skarpety FALKE.