W sklepie oferujemy ubrania BAUMLER w czterech różnych rozmiarówkach, z której każda przeznaczona jest dla innego typu sylwetki.
FITTING
Ponadto, oferowane przez nas garnitury, marynarki i spodnie występują w czterech krojach: klasycznym – Semi Camvas, Modern Fit, Slim Fit i Comfort Fit. W każdym kroju mamy do dyspozycji każdą z czterech rozmiarówek. Dzięki temu jesteśmy w stanie dobrać właściwy rozmiar ubrania praktycznie dla każdego klienta.

W przypadku braku danego modelu lub rozmiaru ubrania czy butów w sklepie, sprowadzamy je bezpośrednio od producenta w najszybszym możliwym czasie i bez dodatkowych kosztów dla kupującego.
W trakcie mierzenia sprawdzamy, czy ubranie nie wymaga korekty krawieckiej. Wszelkie poprawki krawieckie wykonywane są przez współpracującego z nami mistrza krawieckiego najpóźniej w ciągu 3 dni roboczych. Korekty krawieckie nie wiążą się z dodatkowymi kosztami dla kupującego.

Zawsze chętnie służymy poradą w zakresie doboru stosownego ubrania na daną okazję, łączenia kolorów ubrań i butów, doboru akcesoriów i wszelkimi innymi sugestiami w kwestiach ubrań, obuwia i dodatków.