THE Prime SHOES
Jakość nie jest efektem zastosowanych technologii. Jest wypadkową oczekiwań od samych siebie, wykończenia i stylistyki produktu.
JAKOŚĆ
Wszystkie modele butów PRIME SHOES
są szyte ramowo tradycyjną metodą Goodyear Welted. Niewielu producentów butów posiada umiejętność stosowania tej metody produkcji. PRIME SHOES jest jednym z nich.

Do produkcji butów używane są
wyłącznie wyselekcjonowane
i sprawdzone, najwyższej jakości skóry cielęce, które pozwalają stopie swobodnie oddychać. Klasę tych skór widać na pierwszy rzut oka.
Pomiędzy zewnętrzną i wewnętrzną podeszwą znajduję się warstwa korka, który dopasowuje się do indywidualnego kształtu stopy, a także chroni ją przed zimnem. Tam też znajduje się szew wykonany metodą Goodyear Welted.

W przeciwieństwie do innych technologii produkcji, szew ten pozostaje niewyczuwalny dla stopy zarówno podczas pierwszego przymierzania buta jak i po latach noszenia go.
The Premium Line
PERFEKCJA
To ukoronowanie sztuki szycia butów. To wyrazisty i klasyczny design, a także perfekcyjne wykonanie każdego detalu. Buty z linii Premium wykonane są z najwyższej jakości włoskich i francuskich skór cielęcych i posiadają oryginalną, ośmiomilimetrowej grubości, podeszwę Rendenbach.

Wszystkie modele butów Premium Line oferowane są w komplecie z ekskluzywnymi, naturalnymi i nielakierowanymi prawidłami z drewna cedrowego.